Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Netzwerk

Netzwerkkomponenten

6 artikel(en)

  1. Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    DK-1644-010

    InLine ® patchkabel S / FTP (PiMf), Cat.6, grijs 1-15m, rode stekker contacten, knik bescherming, trekontlasting, flexibele, afgeschermd Lees verder
    Excl. BTW: € 2,90
    Incl. BTW: € 3,51
  2. RaidSonic ICY BOX IB-DK4032-CPD

    RaidSonic ICY BOX IB-DK4032-CPD

    IB-DK4032-CPD

    Docking Station (USB-C) Lees verder
    Excl. BTW: € 42,12
    Incl. BTW: € 50,97
  3. Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    76420

    InLine ® patchkabel S / FTP (PiMf), Cat.6, grijs 1-15m, rode stekker contacten, knik bescherming, trekontlasting, flexibele, afgeschermd Lees verder
    Excl. BTW: € 19,80
    Incl. BTW: € 23,96
  4. HP SFP Transceiver Mini-GBIC Modul Gigabit LC HP ProCurve SFP Mini-GBIC 1000Base-SX LC

    HP SFP Transceiver Mini-GBIC Modul Gigabit LC HP ProCurve SFP Mini-GBIC 1000Base-SX LC

    J4858C

    Ein steckbarer SFP (Small Form Factor) Gigabit SX-Transceiver, der eine Vollduplex-Gigabit-Lösung bis zu 550 m über ein Multimode-Glasfaserkabel bietet. Lees verder
    Normale prijs: € 69,00
    Special Price: € 65,00
    Incl. BTW: € 65,00
  5. Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    FCC6BMHF

    InLine ® patchkabel S / FTP (PiMf), Cat.6, grijs 1-15m, rode stekker contacten, knik bescherming, trekontlasting, flexibele, afgeschermd Lees verder
    Excl. BTW: € 2,05
    Incl. BTW: € 2,48
  6. Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    Inline Patchkabel Cat.6, S/FTP, grijs

    76411

    InLine ® patchkabel S / FTP (PiMf), Cat.6, grijs 1-15m, rode stekker contacten, knik bescherming, trekontlasting, flexibele, afgeschermd Lees verder
    Excl. BTW: € 1,80
    Incl. BTW: € 2,18

6 artikel(en)