Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Componenten

4 artikel(en)

  1.  LG GP57EB40 8x8x8xDVD+RW 8x6DVD-RW 6xDVD+/- DL 5xDVD-RAM DVD-Brenner slim extern USB2.0 black

    LG GP57EB40 8x8x8xDVD+RW 8x6DVD-RW 6xDVD+/- DL 5xDVD-RAM DVD-Brenner slim extern USB2.0 black

    GP57EB40.AUAE

    Met dit DVD-station, kunt u dvd's bekijken of gegevens opslaan op cd's / dvd's - altijd en overal. Lees verder
    Excl. BTW: € 32,00
    Incl. BTW: € 32,00
  2. HP SFP Transceiver Mini-GBIC Modul Gigabit LC HP ProCurve SFP Mini-GBIC 1000Base-SX LC

    HP SFP Transceiver Mini-GBIC Modul Gigabit LC HP ProCurve SFP Mini-GBIC 1000Base-SX LC

    J4858C

    Ein steckbarer SFP (Small Form Factor) Gigabit SX-Transceiver, der eine Vollduplex-Gigabit-Lösung bis zu 550 m über ein Multimode-Glasfaserkabel bietet. Lees verder
    Normale prijs: € 69,00
    Special Price: € 65,00
    Incl. BTW: € 65,00
  3. RaidSonic ICY BOX IB-DK4032-CPD

    RaidSonic ICY BOX IB-DK4032-CPD

    IB-DK4032-CPD

    Docking Station (USB-C) Lees verder
    Excl. BTW: € 42,12
    Incl. BTW: € 42,12
  4.  WD Red NAS Hard Drive WD20EFRX 2 TB

    WD Red NAS Hard Drive WD20EFRX 2 TB

    WD20EFRX

    Festplatte 2 TB intern 8.9 cm (3.5") SATA 6Gb/s Puffer: 64 MB für My Cloud EX2; EX4 Lees verder
    Excl. BTW: € 83,00
    Incl. BTW: € 83,00

4 artikel(en)